ŚLEDŹ NAS:

Facebook Link
Instagram Link
Logo CrossFit Black Star Wrocław

FAQ

KONTAKT

  1. pl
  2. en

JAK SIĘ ZAPISAĆ ?

KONTAKT

fb.com/businessclashpl

WROCŁAW

CrossFit Black Star

Komandorska 18 

53-343 Wrocław

1. Czy konkurencje są ciężkie? Nie, wszystko jest ułożone pod osoby, które nigdy nie trenowały. Drużyna jest również po to, aby sobie pomagać. W trakcie konkurencji dzielimy się zadaniami według możliwości.

 

2. Jak wygląda skład? Drużyny mają po 3 osoby. Jeśli w firmie jest 4 osoby, które chcą startować, można wystawić w jednych zawodach inny skład niż poprzednio, czyli wymienić któregoś z zawodników. Często zdarza się tak, że ktoś nie może startować. Jeśli jest 5 czy 6 osób chętnych do wzięcia udziału, można stworzyć dwie 3 osobowe drużyny.

 

3. Co zrobić jak nie mogę zebrać składu? Wymagane są 3 osoby. Obniżyliśmy skład drużyny właśnie z tego powodu, że trudno było uzbierać więcej osób trenujących.

 

4. Czy można wymieniać zawodników? Można dokonywać zmian w trakcie sezonu w drużynie, tylko jeśli ta osoba jest z tej samej firmy.

 

5. Czy dokonujecie weryfikacji drużyn? Tak, wyrywkowo weryfikujemy drużyny. Cała drużyna musi być z jednej firmy. Ewentualne zastępstwa w trakcie jednego startu traktujemy ulgowo, chodzi przede wszystkim o zabawę.

 

6. Ile trwa event? Spotkania we Wrocławiu najczęściej zaczynają się o 11:30 i trwają do 14:00 

 

7. Czy drużyny mogą mieć mieszany skład? Tak, mieszane składy są jak najbardziej dozwolone. Nie ma w tej kwestii żadnych ograniczeń.

BUSINESS CLASH

Najczęściej zadawane pytania.

JAK SIĘ ZAPISAĆ ?

CrossFit Journal: The Performance-Based Lifestyle Resource

Adres:

CrossFit Black Star

Komandorska 18 

53-343 Wrocław

Polska

info@crossfitblackstar.com

+48 534 417 840 | Recepcja

+48 500 307 584 | Manager

Kontakt

Plan Zajęć

FAQ

Rejestracja

Jak Zacząć

Współpraca

Community

Opinie

Parking

Regulamin Klubu

Logo CrossFit Black Star Wricław