ŚLEDŹ NAS:

Facebook Link
Instagram Link
Logo CrossFit Black Star Wrocław

FAQ

KONTAKT

  1. pl
  2. en

RUSZA 5 EDYCJA

BUSINESS CLASH 

2017 / 2018

SZCZEGÓŁY:

3 OSOBOWE DRUŻYNY

 

4 SPOTKANIA ELIMINACYJNE

 

ZAPISY DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA

 

PIERWSZY START W LISTOPADZIE

 

Business Clash to ogólnopolskie zawody w formule CrossFit dla firm. Niepowtarzalna koncepcja, która daje możliwość razem ze swoimi współpracownikami zmierzyć się z innymi firmami. Zawody są kierowane do wszystkich. Nie trzeba trenować CrossFit, ani nawet wiedzieć czym jest. Wykorzystaliśmy tylko formułę do zbudowania zawodów fitness dla każdego. Konkurencje są wysyłane na minimum tydzień przed zawodami, co pozwala na wcześniejsze przygotowanie. Drużyny składające się z 3  osób z Krakowa oraz Wrocławia zmierzą się w 4 spotkaniach, po których odbędzie się ogólnopolski finał.

TERMINY STARTÓW

Piąty sezon Business Clash będzie trwał od listopada do maja. Zwiększyliśmy odstępy między startami oraz zdecydowaliśmy się na jeden sezon w ciągu roku. To daje Wam znaczną elastyczność i ułatwia planowanie uczestnictwa w poszczególnych zawodach.

 

11 listopad 2017

13 styczeń 2018

3 marca 2018

7 kwietnia 2018

 

19 maj 2018 – FINAŁ

NAGRODY

Wyjazd dla całej drużyny na przedłużony weekend za pierwsze miejsce, zatankowany do pełna Mercedes V-class. Przewidzieliśmy również inne nagrody. W trakcie trwania zawodów będziemy ogłaszać kolejnych partnerów.

STANDARDY ĆWICZEŃ

W tym roku wprowadzamy jedno bardzo duże udogodnienie. Nie tylko wysyłamy konkurencje wcześniej, ale również będziemy nagrywać i publikować filmy ze standardami ćwiczeń oraz opisem każdej konkurencji. To pozwoli na jeszcze lepsze przygotowanie oraz krótszy event. Wiemy, że zależy wam na czasie i zrobimy wszystko, aby zawody przebiegły jak najsprawniej. Ćwiczenia na Business Clash należą do podstaw. Nigdy nie pojawią się na zawodach takie ćwiczenia jak rwanie sztangi, chodzenie na rękach, wsparcia na kółkach czy drążku (muscle-ups). Chcemy, aby jak najwięcej osób mogło wziąć udział i nie bało się wziąć udziału w zawodach.

ZESTAWY ĆWICZEŃ

GIMNASTYKA Przysiady, pompki, podciągnięcia na drążku, wskoki na skrzynię, padnij-powstań, brzuszki, trzymanie w podporze przodem, wykroki.

 

PRACA Z CIĘŻAREM Martwe ciągi, przysiady, podrzut sztangi nad głowę, zarzut sztangi, swingi kettlebellem, przysiady z wyrzuceniem sztangi nad głowę, wykroki.

 

PRACA WYDOLNOŚCIOWA Praca na ergometrze, bieganie, skakanka, rower.

TERMIN DO ODROBIENIA

Teraz każda drużyna może odrobić swoją jedną nieobecność. Po wszystkich startach, a dokładnie 21 kwietnia 2018, każda z drużyn będzie mogła odrobić swoją nieobecność. Ze względów organizacyjnych drużyna będzie zobowiązania do uiszczenia opłaty za odrabiany termin. Kwota nie przekroczy wysokości wpisowego za jednego uczestnika.


Start w piątym sezonie Business Clash

to koszt 200zł za osobę, za 4 starty + finał

1

2

3

4

5

ZAPISZ SIĘ

1. 

 

2. Wyślij wypełniony formularz na adres: liga@72d.pl

 

3. Opłać fakturę, która zostanie wystawiona po otrzymaniu formularza.

Pobierz formularz zgłoszeniowy

6

JAK SIĘ ZAPISAĆ ?

JAK SIĘ ZAPISAĆ ?

CZYM JEST

BUSINESS CLASH ?

KONTAKT

fb.com/businessclashpl

WROCŁAW

CrossFit Black Star

Komandorska 18 

53-343 Wrocław

KONTAKT

fb.com/businessclashpl

WROCŁAW

CrossFit Black Star

Komandorska 18 

53-343 Wrocław

OSTARCIE DRUGIE

21.04.2018

8:00

CrossFit Journal: The Performance-Based Lifestyle Resource

Adres:

CrossFit Black Star

Komandorska 18 

53-343 Wrocław

Polska

info@crossfitblackstar.com

+48 534 417 840 | Recepcja

+48 500 307 584 | Manager

Kontakt

Plan Zajęć

FAQ

Rejestracja

Jak Zacząć

Współpraca

Community

Opinie

Parking

Regulamin Klubu

Logo CrossFit Black Star Wricław