ŚLEDŹ NAS:

Facebook Link
Instagram Link
Logo CrossFit Black Star Wrocław

FAQ

KONTAKT

  1. pl
  2. en

DLA TRENERÓW PERSONALNYCH

DLA FIRM SZKOLENIOWYCH

DLA FIRM

Jeżeli jesteś profesjonalnym trenerem personalnym i w swojej praktyce opierasz się o metodykę treningu funkcjonalnego, to nasza oferta powinna Cię zainteresować. 

 

Dysponujemy przestrzenią wspaniale nadającą się do prowadzenia treningów personalnych, a lokalizacja klubu w ścisłym centrum jest niezmiernie atrakcyjna dla potencjalnego klienta.

 

Skontaktuj się z managerem klubu, w celu uzyskania szczegółów i warunków współpracy.

Udostępniamy naszą przestrzeń treningową na potrzeby szkoleń i kursów. Osoby odbywające kursy i szkolenia w naszym obiekcie zawsze pozytywnie wypowiadają się na jego temat. Bliskość dworca głównego (6 min piechotą) oraz duże centrum handlowe (2min) ze strefą restauracyjną dodatkowo podnoszą atrakcyjność lokalizacji.

 

Mała sala wykładowa z krzesełkami, wyposażona w duży telewizor do prezentacji i tablicę, pomieści 25 kursantów. 

 

Wyposażenie sali treningowej pozwala na przeprowadzenie kursu dla około 25 osób, w zależności od prezentowanego zagadnienia. Szczegóły wyposażania klubu przesyłamy w mailem po nawiązaniu kontaktu z managerem klubu.

 

Utrzymujemy współpracę z kateringiem dietetycznym, który może dostarczyć wcześniej zamówiony obiad dla kursantów, co zawsze podnosi standard szkolenia.

 

Do tej pory odbywały się u nas szkolenia z zakresu treningu funkcjonalnego, wykłady z dietetyki, kurs instruktorski Kettlebell, kurs treningu medycznego, kurs trenera personalnego. Jeśli chcesz zorganizować swoje szkolenie i szukasz przestrzeni treningowej, skontaktuj się z nami, mamy gotowe sprawdzone rozwiązania.

Współpracujemy z wieloma firmami z Wrocławia lub o zasięgu globalnym, których działalność odpowiada lifestylowi naszych klubowiczów i profilowi działalności klubu CrossFit Black Star.

 

Zawsze przyłączamy się do akcji krzewiących aktywność fizyczną i promujących zdrowie.


Organizujemy treningi integracyjne, lub specjalne godziny zajęć dla grup zorganizowanych, lub pracowników konkretnych firm.

 

Dysponujemy specjalną ofertą promocyjną dla firm, tak aby pracodawca mógł zaoferować swoim pracownikom atrakcyjne warunki udziału w treningach, a co za tym idzie aktywizować ich i wpływać na ich wydajność w czasie pracy. 

DLA KLUBÓW SPORTOWYCH

CrossFit to znakomity trening wszechstronnego przygotowania sprawnościowego. Rozwija wszystkie cechy motoryczne zaawansowanego sportowca. Świetnie sprawdza się jako trening uzupełniający rutynę treningową zawodnika, lub w okresie roztrenowania. 

 

Nasi specjaliści z zakresu treningu funkcjonalnego mogą w kontakcie z trenerem klubu przygotować program treningów motorycznych, uzupełniających codzienną rutynę sportowca, tak by wznieść ich umiejętności sportowe na jeszcze wyższy poziom.

 

Przy pełnej współpracy między trenerem klubowym, naszym trenerem CrossFit i fizjoterapeutami, uzyskuje się znakomite rezultaty, których wyniki obserwujemy na zawodach, meczach i treningach specjalistycznych.

 

Zapraszamy kluby piłkarskie, koszykarskie, futbolu amerykańskiego, biegaczy i triathlonistów.

 

Jesteśmy w stanie utworzyć specjalną godzinę treningową przeznaczoną tylko i wyłącznie na potrzeby Państwa klubu sportowego.

 

Obecnie odpowiadamy za przygotowanie motoryczne drużyn: 

  • Młode wilki Kąty Wrocławskie - piłka nożna dzieci

  • Kosynierzy Wrocław - mistrzowie Polski w lacrosse

  • Outlaws - Wrocławska drużyna footballu amerykańskiego

Facebook Link
Instagram Link

info@crossfitblackstar.com

+48 500 307 584 | Manager

CrossFit Journal: The Performance-Based Lifestyle Resource

Adres:

CrossFit Black Star

Komandorska 18 

53-343 Wrocław

Polska

info@crossfitblackstar.com

+48 534 417 840 | Recepcja

+48 500 307 584 | Manager

Kontakt

Plan Zajęć

FAQ

Rejestracja

Jak Zacząć

Współpraca

Community

Opinie

Parking

Regulamin Klubu

Logo CrossFit Black Star Wricław