ŚLEDŹ NAS:

Facebook Link
Instagram Link
Logo CrossFit Black Star Wrocław

FAQ

KONTAKT

 1. pl
 2. en

CHCĘ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE

WYBIERAM FUNDAMENTALS

Chcemy pomóc Ci dojść do najlepszej formy Twojego życia.

 

Przygotowaliśmy dwutygodniowy program szkoleniowy, podczas którego dowiesz się czym jest CrossFit i dlaczego jest tak bardzo skuteczny. Poznasz wszystkie podstawowe techniki ćwiczeń, zasady panujące w klubie, ludzi w nim pracujących i trenujących. Jesteśmy pewni, że w mig złapiesz klimat.

 

Dobry fundament to podstawa. 

 

Wprowadzenie jakim jest cykl treningów o nazwie Fundamentals, to 6 spotkań, podczas których stopniowo poznasz techniki wykonywanych ćwiczeń, metodykę i zasady jakimi rządzi się ten typ treningu. Każde spotkanie to inne zagadnienie, które jest dogłębnie analizowane, a następnie utrwalane najlepszym możliwym sposobem - treningiem :) 

 

Zapracuj na lepszą wersję samego siebie.

 

To co robimy na treningach jest w gruncie rzeczy bardzo proste, bo opiera się o podstawowe wzorce ruchowe, które powinny być dla każdego naturalne. Codziennie życie wymaga od nas wielu aktywności. Dźwignij, biegnij, wejdź, skocz, podrzuć, przyciągnij, trzymaj... . Rzeczywistość pokazuje jednak, że godziny spędzone przy biurku, za kółkiem i brak regularnej aktywności fizycznej doprowadzają do zaburzenia tych wzorów, co ma kolosalny wpływ na nasze ciało. Ciągła praca nad podstawowymi wzorcami takimi jak przysiady, ciągi, wyciskanie, łączenie ruchów gimnastycznych z ciężarowymi i wydolnościowymi, sprawia, że twoje ciało staje się silniejsze, bardziej elastyczne, skoordynowane, wydolne - czyli po prostu zdrowsze.

DLA KOGO?

Naprawdę - DLA KAŻDEGO - trenują u nas zawodowi sportowcy i kanapowi znawcy seriali, studenci i osoby starsze, osoby w pełni zdrowe i te leczące kontuzje, ci dla których wygląd jest priorytetem i ci którzy ponad wszystko stawiają wszechstronną sprawność. Wszyscy razem tworzą niezwykle barwną, zgraną społeczność, a co najważniejsze trenują razem i każdy trening jest wyzwaniem niezależnie od formy w jakiej się znajdują.

 

KIEDY?

Najlepiej jak najszybciej. Nie potrzebujesz się specjalnie przygotowywać. Często słyszymy, że 'trochę pobiegam, zrobię formę i przyjdę'. To nie tak, pozwól o siebie zadbać i buduj formę od podstaw, na mocnych fundamentach i unikaj kontuzji, przeciążeń i przetrenowania.

Cykl zajęć FUNDAMENTALS rusza w każdy 1  poniedziałek miesiąca. Zajęcia prowadzone są w:

Poniedziałki - Środy - Piątki

o 20:00

Grupa jest ograniczona do 12 osób. Masz także możliwość odbycia wprowadzenia indywidualnie lub w grupie znajomych - porozmawiaj z trenerem o możliwych opcjach.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

 1. Przejdź do zakładki REJESTRACJA

 2. Następnie KUP KARNET i wybierz datę, w której rozpoczynają się najbliższe Fundamentals.

 3. W grupie karnetów "Chcę zacząć" znajdziesz karnet "FUNDAMENTALS 120", zaznacz wybór.

 4. Przejdź dalej i utwórz konto klienta, jednocześnie opłacając karnet.

 5. Jeżeli posiadasz już konto klienta, wystarczy się na nie zalogować i wykupić karnet.

 6. Po opłaceniu karnetu przejdź do Kalendarza Zajęć i zapisz się na wybrane zajęcia. Wystarczy zapisać się pierwsze zajęcia z cyklu, na pozostałe zostaniesz zapisany automatycznie.

 7. Otrzymasz e-mail potwierdzający zapis na każde z 6 spotkań.

 

DODATKOWE PYTANIA?

Śmiało zadzwoń:

 • +48 534 417 840
 • lub zadaj pytanie na Facebooku.

Nie chcesz czekać na grupowe FUNDAMENTALS?

Zadzwoń i umów się

w wygodnym dla Ciebie momencie.

+48 534 417 840

Wybierz opcję indywidualnego wprowadzenia - 1/1 z trenerem.

CrossFit Journal: The Performance-Based Lifestyle Resource

Adres:

 

CrossFit Black Star

Komandorska 18 

53-343 Wrocław

Polska

info@crossfitblackstar.com

+48 534 417 840 | Recepcja

+48 500 307 584 | Manager

Logo CrossFit Black Star Wricław

Kontakt

Plan Zajęć

FAQ

Rejestracja

Jak Zacząć

Współpraca

Community

Opinie

Parking

Regulamin Klubu