ŚLEDŹ NAS:

Facebook Link
Instagram Link
Logo CrossFit Black Star Wrocław

FAQ

KONTAKT

  1. pl
  2. en

Zarażaj pasją !

 

CrossFit zmienia życie, dodaje energii, utrwala zdrowe nawyki, rozwija wszechstronną sprawność, łączy ludzi i zakorzenia potrzebę ruchu.

 

Przynajmniej raz w miesiącu organizujemy treningi Bring A Friend WOD - to znakomita okazja, żeby zaprosić znajomych i zobaczyć klub, poznać trenerów i zrobić naprawdę mocy trening, dostosowany do Twojego poziomu.

 

Datę zbliżającego się Bring a Friend WOD znajdziesz na stronie głównej, lub w mediach społecznościowych. Śledźcie nasz fanpage i bądźcie na bieżąco!

SPRAWDŹ NAS

BRING A FRIEND WORKOUT

NIE MAM DOŚWIADCZENIA W TRENINGU CROSSFIT

MAM JUŻ DOŚWIADCZENIE  W TRENINGU CROSSFIT

Darmowy trening podczas którego zobaczysz klub, poznasz trenerów i porozmawiasz z klubowiczami nazywa się Bring a Friend Workout. Nasi klubowicze przyprowadzają swoich początkujących znajomych na ten trening. Raz w miesiącu organizujemy również Drzwi Otwarte.  Tego dnia przez cały dzień możesz zrobić z nami trening, a jego plan jest dostosowany do poziomu zarówno osób początkujących jak i zaawansowanych, niezależnie od grupy i godziny.

 

Ty również możesz dołączyć, zabieraj znajomych i wpadaj. Wystarczy się zapisać kupując karnet, rozpoczynający się w dniu w którym chcesz przyjść na trening, o nazwie  STARTER 0zł, z zakładki 'Testuję'. Następnie zapisz się na zajęcia Bring a Friend WOD.

 

Możesz także umówić się na pierwszą wizytę w klubie z jednym z naszych trenerów, którzy oprowadzą Cię, opowiedzą na czym polega trening CrossFit i co powinieneś zrobić żeby trenować w naszym klubie.

 

Nie zwlekaj, kup starter, albo umów się na konsultację z trenerem.

Wpadaj w każdej chwili!

 

Dajemy Wam pierwsze wejście za darmo, żebyście mogli przyjść, zobaczyć klub, poznać trenerów, porozmawiać z klubowiczami.

 

Procedura jest prosta, wykup karnet STARTER 0zł, z zakładki 'Testuję', rozpoczynający się w dniu w którym chcesz przyjść na trening. Następnie zapisz się na zajęcia o wybranej przez Ciebie godzinie.

 

Do zobaczenia na treningu ! 

Kup Karnet

Kup Karnet

✆ +48 534 417 840

Facebook Link
Instagram Link
CrossFit Journal: The Performance-Based Lifestyle Resource

Adres:

CrossFit Black Star

Komandorska 18 

53-343 Wrocław

Polska

info@crossfitblackstar.com

+48 534 417 840 | Recepcja

+48 500 307 584 | Manager

Kontakt

Plan Zajęć

FAQ

Rejestracja

Jak Zacząć

Współpraca

Community

Opinie

Parking

Regulamin Klubu

Logo CrossFit Black Star Wricław