ŚLEDŹ NAS:

Facebook Link
Instagram Link
Logo CrossFit Black Star Wrocław

FAQ

KONTAKT

  1. pl
  2. en

Często zadawane pytania

 

1. Czy honorujemy karty typu Benefit? 

Jedyne benefity, które honorujemy to te płynące z treningu pod okiem profesjonalistów, w świetnych warunkach i doborowym towarzystwie. :)

2. Czy muszę rejestrować się w systemie zapisów?
Tak, dbamy o jakość świadczonych usług, dlatego liczba osób na zajęciach jest ograniczona. Zapisy są konieczne. Możesz próbować w ciemno, ale nie masz gwarancji wejścia. UWAGA! Szanuj grupę i odwołuj rezerwację jeśli Cię nie będzie. W innym przypadku z Twojego konta zostanie pobrana kaucja 10 zł + 30 burpee ;) (o kaucji więcej w pkt.9) 

3. Jak przebiega opłata za Fundamentals?

Cykl zajęć Fundamentals kosztuje 120 zł (o zajęciach więcej w zakładce Jak zacząć). Jeżeli nakręcony po seminarium chcesz kontynuować treningi w naszym klubie, dopłacasz tylko proporcjonalną kwotę jaka pozostała do końca pierwszego miesiąca. Krótko mówiąc, jeśli chodzisz dalej - fundamentals są w cenie pierwszego pełnego miesiąca. 

4. Czy posiadając karnet OPEN mogę chodzić na QuickFit?

Oczywiście, to karnet otwarty - dzięki któremu możesz uczestniczyć we wszystkich treningach grupowych.

5. Czy jest jakaś opłata wpisowa? I czym jest portfel klienta? 

Nie. Płacisz jedynie za wydanie karty członkowskiej - 10zł, która daje możliwość parkowania do dwóch godzin na parkingu blisko klubu i obsługi na recepcji klubowej. Dodatkowo uzupełniasz swoje konto klubowicza dowolną kwotą (minimum 10zł) z której pobierana będzie kaucja zapisowa, lub dowolne płatności na recepcji klubowej, woda, shake itp. Wszystko dla Twojej wygody. Dalej tę usługę nazywamy 'portfelem klienta'. Cała zawartość portfela klienta jest zwrotna w dowolnym momencie i możesz ją kontrolować z poziomu swojego konta klubowicza.

6. Czy CrossFit jest dla mnie? Czy dam radę?

Na to pytanie znajdziesz odpowiedź tylko w jeden sposób - przyjdź i spróbuj. Dokładamy wszelkich starań, żeby każdy niezależnie od formy mógł brać udział w treningu, odpowiednio modyfikujemy treningi w razie potrzeby. 

7. Czy mogę zawiesić członkostwo?

Członkostwo można zawieszać tylko w przypadku karnetu Rocznego i Półrocznego, na minimum 14 dni, opłata za zawieszenie to 25% normalnej opłaty karnetowej za okres zawieszenia. Przykład - w siódmym miesiącu chcesz zawiesić karnet na miesiąc, zamiast płacić 190zł płacisz 47,5zł.

8. Czy mogę kupić karnet przez internet.

Tak, obsługujemy płatności elektroniczne. 

9. Co się dzieje jeśli nie pojawię się na zajęciach na które się zapisałem?

Za każdym razem gdy zapisujecie się na zajęcia wasze saldo w 'portfelu klienta' zmniejsza się o 10zł. Jeżeli pojawiacie się na zajęciach, pieniądze do Was wracają, w innym przypadku należy wyrównać bilans w portfelu podczas kolejnej wizyty. 

CrossFit Journal: The Performance-Based Lifestyle Resource

Adres:

 

CrossFit Black Star

Komandorska 18 

53-343 Wrocław

Polska

info@crossfitblackstar.com

+48 534 417 840 | Recepcja

+48 500 307 584 | Manager

Logo CrossFit Black Star Wricław

Kontakt

Plan Zajęć

FAQ

Rejestracja

Jak Zacząć

Współpraca

Community

Opinie

Parking

Regulamin Klubu